Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok működő, nem közismert...

Tudtok működő, nem közismert vagy mindenhol hallható puskázási módszereket? (A "ne puskázz hanem tanulj" válasz nem érdekel. Lehetőleg észrevehetetlen legyen amire senki se gondolna.

Figyelt kérdés
Ne a gyakran ismételteket!

2018. aug. 15. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kellene tudni, hogy milyen tantárgyról van szó, milyen típusú a teszt, milyenek az írás körülményei, szóval ennyiből nem lehet megmondani, hogy neked mi lenne a megfelelő.
2018. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan modszer, hogy egy flakon innivalo cimkejet irod at puskanak.


Veszel egy flakont, keszitesz a gepeden egy hozza nagyon hasonlo, es meretu cimket, az osszetevoi meg a leiras helyere meg beirod a puskat, szinesben kinyomtatod, raragasztod a flakonra es kesz.


Masik, hogy vizsga kozben mosdoba kikereckedsz, ott meg mar elore elrejtettel jegyzeteket jo helyen, elolvasod a kritikus valaszokat, es visszamesz folytatni a vizsgat.

2018. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok. A fentebbi dolgokat nem is igazan tekintem puskanak, mivel kozepiskolaskent fizika tagozaton, meg egyeteme Fizika szakon is megengedett volt vizsgakon konyvek hasznalata. A lenyeg ami szamitott, hogy meg kell oldani a feladatot, meg jol kell tudni informaciot keresni meg ertelmezni.
2018. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ragtapasz alá rejthetsz puskát, vagy a cipődbe. Felemeld a lábad, így keresztbe, és akkor ott bwgnézed. Vagy a bokádra írod. Én egyszer még a tolltartómba relytettem. És miközben ,,radírt kerestem'' gyorsan megnéztem. Vagy radírra írtam
2018. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!