Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen cuccokat kell pakolni...

Milyen cuccokat kell pakolni egy egyetemi gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Nem nagyon táboroztam eddig, így fogalmam sincs, mit kéne vinnem. Azt sem tudjuk, hova megyünk, tehát nem tudom, hogy kell-e meleg ruha. Vagy hogy lesz-e ágy vagy vigyek hálózsákot.

Szóval hogyha semmit az égvilágon nem árulnak el, mit vinnétek?



2018. aug. 15. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem emelik ki külön, hogy kell sátor, akkor valószínűleg normális szállás lesz, tehát csak hálózsák kell. meleg ruha,fejfájáscsillapító,szúnyogriasztó,elég zokni,alsónemű,tisztálkodási cuccok,instant kávé/energiaital,szőlőcukor,naptej.


+1: Óvszer...

2018. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdekes megtudakolni, hogy milyen lesz a szállás. Nekünk pl. a koliban lesz, így alap a törölköző, papucs, tisztálkodószerek, ha sátorozni fogtok értelemszerűen több mindent kell pakolni, de feleslegesen ne cipelgesd szerintem, ezután én tuti kérdezősködnék.. Bár nekünk küldenek részletes programlistát is, miután jelentkeztünk. Egy pulcsit mindenképp rakj el, sose lehet tudni, milyen lesz az idő, meg este amúgy is hűvösebb van. Akkor még az elemlámpa is jól jöhet.. Egyik ismerősömék szintén táborozós gólyatáborban voltak, és ő azt mondta, hogy zsepiból és wc-papírból sose volt elég. :D
2018. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Általában le szokták írni hogy mi az amit feltétlenül vinni kell.

Ezenfelül mint amit egy pár napos kirándulásra/táborba vinnél

2018. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!