Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE kollégium várólista?

SZTE kollégium várólista?

Figyelt kérdés
SZTE TTIK a Móra Ferenc Kollégiumot jelöltem meg, ahova nem vettek fel. Most várólistás vagyok, az összes többi kolit is megjelöltem. Van esély hogy szeptemberig felvesznek valahová? Albérletet nem engedhetünk meg sajnos.

2018. aug. 17. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mintha 6 évvel ezelőtti önmagamat olvasnám :)

(Anno szintén Mórába jelentkeztem, ahova nem vettek fel és az albérletet nem engedhettük meg magunknak)


Augusztus utolsó hetében hívtak a Károlyiból, hogy felvesznek várólistáról (aztán végül 4 évig laktam ott és egy picit se bántam már, hogy nem a Móra jött össze - sőt...).

Szóval igen, van remény, hogy még nyáriszünet alatt átvesznek. Viszont ha van ismerősöd, akkor próbálj meg ott lakhatást intézni szeptember első pár hetére - biztos ami biztos alapon.

2018. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyok...
2018. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!