Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy különbözeti vizsga általáb...

Egy különbözeti vizsga általában mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Én 24.én fogok írni biológiából.Most 10.es vagyok és 11.be megyek és ahhoz kell,hogy csatlakozhassak a nagy iskolai fakultációhoz.160 oldal összesen és 2 tankönyvből van feladva össze vissza,meg fajfelismerés képekről.Szerintetek?Valakinek van ilyennel tapasztalata?Nehéz a különbözeti?

2018. aug. 21. 11:26
 1/4 A kérdező kommentje:
17F vagyok
2018. aug. 21. 11:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyjából megvan, hogy miből lesz a vizsga, de aggódsz akkor vegyél néhány órát magántanártól, vannak nagyon jók, az segíteni fog, amúgy 160 oldal nem annyira vészes, főleg segítséggel.
2018. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem.Csak az a baj,hogy már nemigen van idő tanárt keríteni...hisz már 3 nap sincs a vizsgáig.Mindenesetre még az érdekelne,hogy vannak e itt olyanok akiknek van ezzel tapasztalatuk?
2018. aug. 21. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha három nap sincs akkor nem tök lényegtelen mennyire nehéz a vizsga? 2 napot bárki végig tud tanulni, vedd rá magad és tanuld végig a hátralévő időt, aztán legyen tanulópénz ha nem sikerül máskorra.
2018. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!