Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A debreceni Veres Péter...

A debreceni Veres Péter kollégiumban mennyire barátságosak úgy általában az emberek?

Figyelt kérdés
Nemrég nzétem rá a kollégiumi jelentkezésekre, és ide lettem felvéve. Mire számítsak közösségi szinten, ha egy magamnak való, csendes srác vagyok? Milyen szintű szivatások szoktak lenni?

2018. aug. 21. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell aggódnod a többiek miatt. Inkább bulisabbak, de szívatásokról nem nagyon tudok. Számomra kellemes csalódás volt, mert a többiek nagyon kedvesek voltak, lehet azért mert lány vagyok. Mindig köszöntek meg minden. A csendességedet lefogod vetkőzni azt garantálom, mert én is ilyen voltam xD. Légy barátkozó és nem lesz semmi baj. Milyen szakon leszel?:)

2018. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát készülj fel öcsém.. vagytok 4-en egy kis szobában, és ott állandóan mennek a bulik mindennap, szívatások is mindennaposak, egyetlen előnye, hogy ott van mellette az egyetem, nem kell korán kelni, de kb ennyi.. nem hibába az a legolcsóbb és a legkönnyebb oda bekerülni. Sok sikert:D
2018. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az emberek nagy része szerintem full jófej, kedves, segítőkész. A szívatásos részt nem értem én nem hallottam olyanról, hogy bárkit is basztatnának a szobatársai (ez nem gólyatábor ha olyasmi szívatásokra gondolsz, bár minket ott sem szívattak xd), max az lehet hogy nincsenek jóban az együtt lakók, de akkor ignorálni kell a másikat és el lehet bármikor költözni másik lakóegységbe ha van ahova át lehet menni. Buli kb. minden nap van, de csak a nagy partiarcok ennyire bulizósak az emberek nagy részét ez nem is érdekli, mindenki éli a saját kis életét. Szóval emiatt felesleges parázni, hogy szívatnak majd a többiek, meg mindenki az a 0-24-ben bulizós mert ez nincs így és az emberek nagy része nem ilyen.:D 3-4-en vagytok egy lakóegységben a 4 már eléggé zsúfolt de ki lehet bírni. A higiénia viszont borzasztó pl a wc-k r*hadt undorítóak szoktak lenni azoknál fel kell készülni mindenre, mert lakik ott pár "állat" is. xd
2018. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!