Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedves Olvasó, A BA képzés...

Kedves Olvasó, A BA képzés után mihez lehet kezdeni? Amit csak igazolással tudtam elvégezni 44 évesen.

Figyelt kérdés

2018. aug. 21. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Húú, csak én nem értem? Tippelek, arra gondolsz, hogy nincs meg a diplomád, nyelvvizsga híjján. Csak tanúsítványt kaptál.
2018. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is erre gondoltam, de nem értem teljes mértékben.


Ez erősen függ attól, mi lenne a végzettség. Van ahol számít a papír megléte, valahol nem nézik annyira.

2018. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen a Magyar szak után csak Igazolásom van, és hiányzik a nyelvvizsgám. És erősen érzem, hogy az Idő egyre jobban betemet engem. Kilátástalan ez az egész 44évesen Újra kezdeni az életet.
2018. aug. 22. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaziból BTK-s BA képzés után gyakorlatilag szaktól függetlenül muszáj mesterre menni, különben semmi értelme az alapszaknak. Ez tapasztalat és korfüggetlen. Viszont nyelvvizsga kell ugye a diplomához. Amíg mestert nem végzel addig mindegy ezeken a területeken, hogy mid van.
2018. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Magántanárnak menni?
2018. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!