Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A második OKJ-s szakmát csak...

A második OKJ-s szakmát csak estin lehet elvégezni? (több lent)

Figyelt kérdés
Ma voltam egy iskolában jelentkezni és beiratkozni egy bizonyos OKJ-s szakra. A szak indult nappali képzésben is (ezt konkrétan mondták és voltak mások is, akik ugyanerre a szakra jelentkeztek és nappalira). Viszont nekem és egy másik srácnak mondták, hogy mivel nekünk már van egy szakmánk, ezért csak estin tudjuk elvégezni. Interneten akárhol olvastam, mindenhol azt írták hogy 25 éves kor alatt 2 OKJ-s szakmát ingyenes nappali szakon elvégezhetek. A 21 ÉVES KOR FELETT CSAK ESTIN LEHET ELVÉGEZNI MÁR NINCS, MEGSZŰNT! Akkor most ez hogy van?

2018. aug. 22. 13:17
 1/2 madboy0602 válasza:
Elméletileg van lehetőség nappalin is letenni, nem tudok ilyen téren korhatárról, de sajnos lehet hogy van hasonló dolog. Ha azt mondták nem mehettek, az lehet azért is mert az intézmény saját döntése, és nem engednek nappalin tanulni valamilyen egyedi ügy miatt
2018. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bementem egy másik suliba is megkérdezni, oda is csak estire vennének fel ugyanezen ok miatt. Valószínűleg akkor a suli saját döntése lesz, köszi a választ.
2018. aug. 25. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!