Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok így az emelt...

Ti bevállalnátok így az emelt érettségit?

Figyelt kérdés

Májusba kettő emeltet raktam.Az egyik sajnos nem sikerült fényesen(de tudtam,hogy rosszul megy-azon is sokat gondolkodtam,hogy nem megyek el érettségizni), "csak" egy erős 4-es lett,de alig készültem rá a többi tárgyhoz képest.

Túl akarok rajta esni,meg szeretném csinálni most októberbe.

Elégé megviselt lelkileg,hogy nem vettek fel egyetemre,szóval eddig semmi kedvem nem volt tanulni.

Most állnék neki,így a nyárból még van 1 hetem,és ott a szeptember.

Csak ezzel kellene foglalkoznom,szóval napi szinten intenzíven tudnám csinálni.


Ti bevállalnátok így,hogy kicsit több,mint egy hónapotok maradt?


2018. aug. 22. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak ezzel kell foglalkozni, szóval így simán, egy hónap az rengeteg idő. Egyébként melyik az a szóban forgó tantárgy? :)
2018. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak egy hónap azon is elgondolkodnék, hogy esetleg magántanár heti 1-2 órában, azért ha csak néhány hétig mész nem olyan nagy vagyon és elég sokat tud segíteni.
2018. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!