Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abba hagynatok fél idő után...

Abba hagynatok fél idő után egy drága, önköltséges képzést?

Figyelt kérdés
Kozmetikus képzésre járok 2017 október óta ami havi 27650 és mivel le költöztem vidékre januárban a feljarasom minden szombaton havi 40000 forint, plusz az anyagok, kellékek minimum havi 20. A vizsga miatt majd még ennél több is lesz. El kezdtem itthon egy ingyenes ápoló képzést és mivel most nagyon kevés a megélhetésem lehet, hogy abba hagynám. A párom segít a suli fizetésében és nem akarja, hogy ott hagyjam de én úgy érzem nem is érdekel maga a kozmetika csak a smink /műszempilla amit egy szepsegtanacsado is végezhet és a tanfolyam nem kerül összesen egy millió forintba. Mit tennétek? Egyébként még 1 okjs nappali vagy esti képzésre is van lehetőségem menni a későbbiekben ha nem tudnék munkát találni. Csak hát már benne van majdnem 300 ezer forintom a bejárást nem beszélve

2018. aug. 22. 17:10
 1/6 anonim válasza:
Én a helyedben végigcsinálnám, mivel már a felén túl vagy..Ne vesszen kárba az a pénz, amit eddig már kidobtál rá, legalább legyen valami kézzel fogható papírod róla. :)
2018. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már elkezted végig csinálni kéne. Arra azért kíváncsi vagyok, hogy honnan jársz hova, hogy havi 40k Ft. Egyébként egy önköltséges orvosi félévente 1.250.000 szóval ehez képest nem egy drága képzés. Én mindenképp befejezném ha már elkezdtem.
2018. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is azon gondolkodtam, hogy hogy lehet 40000. Sztem szállással együtt értette, bár még akkor is nagyon sok...
2018. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Estádio de Felchút ***** válasza:

"Ne vesszen kárba az a pénz, amit eddig már kidobtál rá"


Az elsüllyedt költségek tévedése.

2018. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szikszó - Budapest. 203 km vonattal és a jegyem csak oda 4830 forint. Vissza is és két buszjegy Pesten 700 Ft.
2018. aug. 23. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értek a vonatjegyekhez, mert sose vonatoztam, de ennyiért kocsival is felmehetsz.. Sőt még olcsóbb is.
2018. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!