Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egyszerű tesi óra van...

Milyen egyszerű tesi óra van SZTE-n?

Figyelt kérdés
Most leszek elsős, de nem akarok sokat a tesivel bajlódni. Melyik tesi órák a legegyszerűbbek? Ahol nem nagyon kell sokat csinálni meg ilyenek.

2018. aug. 25. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én világ életemben a tesi ősellensége voltam, de valamit választani kellett, Pilatest csináltam, az nem volt vészes, tornázgattunk, meditáltunk. A labdajátékokat nem ajánlom, mert ott hajtás van, de pl. A korcsolya-tenisz sem rossz, ha szereted az ilyesmit. Meg nagyon tanárfüggő, van, aki végighajtatja a másfél órát, na azt az első óra után le kell adni :D valami labdajátékokat vett fel barátnőm és első órán végig futottak, adta is le abban a minutumban, hogy nethez jutott.
2018. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az úszást ajánlom. Eleve nem 2 órás, csak egy, és minden órán annyi volt a feladat, hogy ússzunk le 1000 métert (10 kör), ahogy akarunk, utána mehetünk. Néha hozzátettek annyit, hogy legyen benne mondjuk 2 kör hát, de nem volt jellemző. Abszolút potya volt.
2018. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. Sajnos úszni nem tudok.

1. Le lehet adni tárgyakat év közben? Ez nekem új, eddig nem tudtam. Bármit le lehet adni, szóval pl. A kötelezőt is?

2018. aug. 25. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első két hétben igen, amíg tart a tárgyfelvétel.
2018. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. aug. 25. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!