Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Puskázási tippek a suliba?...

Puskázási tippek a suliba? Amik be is jöttek

Figyelt kérdés
puska,dolgozat,iskola,iskolakezdés

2018. aug. 25. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Földrajzon nekünk kellett készíteni a vaktérképet a dolgozathoz. Megtanultam a morze ábécét, és a folyókba beleírtam a nevüket morzéval (fekete filccel rajzoltam a folyó vonalát, és grafittal írtam rá).
2018. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem mindig volt egy nagyon jó puskázási módszerem.


Otthon megtanultam amit kellett, a teszten meg fogtam és kilestem mindent a fejemből. Sosem kaptak el, a dogák pedig sorra hozták a max pontszámot. Jó mi?

2018. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Földrajzra megvolt múlthétről a dolgozat, ami amerikai csupa folyója, városa, megyéje... 40 db. Kinyomtattam őket kisbetűvel és ráragasztottam az ásványvizes üvegem hátuljára. Az mindig kint volt nálam a padon.
2018. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom mire ez a rengeteg energiabefektetés. Mire egy ilyet megcsinálsz, mint az 1. vagy 3. válaszoló pont meg is tanulod.

Egyébként pedig, amilyen kicsiben tudtam felírtam lapokra ami kellett, aztán amikor nem figyelt a tanár beraktam a dolgozatlapok közé, óra végén pedig zsebrevágtam, soha semmi gond nem volt belőle. Ugyanez továbbfejlesztve számológép hátuljára

2018. aug. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom miről beszélsz. Beírni 5 perc volt, kinyomtatni pedig egy gombnyomás.
2018. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

1 Ha fa szeked van akkor rairod ora elott ceruzaval ha jon a tanar osszeteszed a labad es a padra borusz mint ha gondolkodnal es olvasod onnan

2 Ha a telot ki kell rakni a padra leforditva es mondjuk atlatszo a tok kicsit de nem tulsagosan raksz egy papitpenzt a tokba ra az anyagot azt ha szerencsed van nem veszi eszre

3 szimplan kinyitod a konyvet ora elejen es van mikor nem veszik eszre hogy elolhagytad nyitva

2018. aug. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Vegyél fehér talpú cipőt és az oldalára írd rá az anyagot. Így mikor oldalra fekteted a lábad csak le kell lesned.


Ha a tanár nem járkál az asztala elejére ráragasztani egy papír az anyaggal, majd doga végén leszedni (bár ehhez az egész osztály kell, hogy senki ne árúljon be (nálunk vannak ilyen györkerek))


Puskatoll. Egyértelmű mit kell vele csinálni :D


Írd a kezedre az anyagot majd vegyél fel hosszú ujjú pólót. Csak fel kell tűrni és írod is a megoldást.


Én az ablak mellett ülök ezért szünetben egy fára ráragasztottam egy papírt rajta a földrajz anyag. Nehéz volt elolvasni, de azért csak ment :D


A füzetemre ráírtam, majd onnan másoltam a válaszokat. A füzet alig legyen világosabb a tintánál, fény ne érje, ha pont olyan szögbe van a tanár simán lebuksz.


Ha csaj vagy írd a melltartód belsejébe és onnan lesd :D


Írj az üveged belsejére. Alap dolog.


Írj a melletted/elötted/mögötted vagy a te padod szélére. Nagy valószínüséggel a tanár sose veszi észre magától.

2018. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy teljesen fekete ceruzám, ami elképesztő segítséget nyújtott mindig.

Volt, hogy képszerkesztővel készítettem egy vékony fekete színű papírt, amire extrém apró fehér betűkkel ráírtam szavakat, megoldásokat, utána kinyomtattam, kivágtam, és rácelluxoztam a ceruza egyik oldalára.

Értelemszerűen nem ezzel a ceruzával írtam, hanem amikor kikészítettem egy halom tollat az asztalomra, ez is mindig köztük volt.

Mivel elég jó a szemem, még így is könnyedén el tudtam olvasni, míg egy átlagos esetben gyengébben látó tanár semmi extrát nem gondol, csak azt, hogy valami random, gyári írás van a ceruzán, nem mellesleg dolgozatírás közben könnyedén el tudod forgatni, ha esetleg körbejár, vagy odaáll melléd és bámul.

2018. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LuckeY-ista válasza:
55%
Tedd del a táskád a padra a táskádhoz a telót és ha jön a tanár rakd bele a telót a táskába és kész vagy olyan helyre ülj hogy a tanár ne nagyon lasson tedd a könyvet a lábadra és ír ki a fontos tudni valót én a füzetel is ezt csinálom
2018. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A toll mindenhol kell, azt kell vinni.

https://www.youtube.com/watch?v=dix9qPSZJGc

2019. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!