Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

SZTE-TTIK valami egyszerű választható szak első félévre?

Most leszek elsős és nem tudom mit vegyek fel szabadon valaszthatonak. Valami egyszerut tudtok ajánlani?

2018. aug. 26. 23:19  Privát üzenet  

A válaszok
Én mindenképp ajánlanám a Biotechnológia üzleti szemmel nevű kurzust mert elképesztően jó a tanár és kb az anyag egyszeri elolvasásával is megkapod a négyest.Vagy például A molekuláris biológia határai 1. is jó viszont arra be kell járni és nem túl érdekesek az előadások sem viszont a vizsgát ki lehet váltani egy beadandóval.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. aug. 30. 11:52 Privát üzenet
A fentieken kívül ajánlanám Dr. Hannus István óráit mert ő legtöbbször Coospaces vizsgát állít össze ami nagyon könnyű és ha jól emlékszem az órák felén kell részt venni.Ezen kívül meg van a Magyar borvidékek geologiaja és kultúrája ahol be kell fizetni 10000 Ft-t és minden órán borkóstolás van és szerintem még senki nem kapott 4esnél rosszabb jegyet

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. aug. 30. 11:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tárgyfelvétel, más szak tárgyainak felvétele? KRE BTK
Ha felvételi eljárás során, félbehagyom az egyetemet, és máshol folytatom tanulmányaimat, akkor a felhasználható kreditjeimből levonódik az, amit az első szakomon felhasználtam?
Ha egy karon szakot váltok és elfogadtatom az elsős tárgyaimat, akkor hányad évesnek számítok?
Ha felvesznek az orvosira, az első évben átkérhetem magam ugyanazon az egyetemen belül a fogorvosira?
Az ELTE Mai japán nyelvképzését, teljesen nulláról, teljesen más szakot végezve az egyetemen, a nyelv tanulása céljából érdemes felvenni, és szükséges mind a 3-at felvenni az...
Ha első félévben rájöttem, hogy a szak amire jelentkeztem nem nekem való és át szeretnék menni egy másikra ugyanazon az egyetemen az hogyan oldható meg?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!