Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki vett mar részt az...

Valaki vett mar részt az E-learning elméleti kresz oktatáson?

Figyelt kérdés
Van róla esetleg valamilyen tapasztalatotok? Én erre szeretnek jelentkezni mert ugye ezt itthon is meglehet csinálni és nekem nagyon kevés idom van mostanában és jobbnak látom ezt a módját a KRESZ tanulásnak de kiváncsi lennék más emberek tapasztalataira vagy velemenyeire.

2018. szept. 2. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
B kategóriát végig ott csináltam, a C-t félig (végigpörgettem a modulokat meg próbavizsgákat csináltam). Jó az e-learning, könnyű vele levizsgázni, mert ugyan olyan kérdések, mint vizsgán. Ha nincs időd eljárni tanfolyamra, akkor nyugodtan csináld online. Ha viszont mégis el tudsz járni, akkor inkább azt válaszd, az oktató jobban el tudja magyarázni, tudsz tőle kérdezni, illetve példákat is tud mondani a bonyolultabb eseteknél. (Csak úgy zárójelben kérdezem meg, hogy ha már KRESZ-re se tudsz eljárni, akkor vezetni hogy fogsz? Csak mert az oktatók általában tele vannak, és átlag heti egyszer tudnál menni.)
2018. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Hat az meg jo kérdés hogy vezetni hogy járok el de azt majd jobban megtudom oldani, pl ha nem lesz első oram és az oktatonak is jo vagy nem tudom valahogy majd csak szorítok rá időt

2018. szept. 2. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!