Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE 2018 diákigazolvány...

SZTE 2018 diákigazolvány mikor kerül a kezünkbe?

Figyelt kérdés

Tud róla valaki valamit? A menete is érdekelne mert nme tudom hogy nekünk kell érte elmenni és átvenni vagy pedig valaki elhozza.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2018. szept. 3. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
NEK adatlapot kell igényelned az okmányirodában, ha eddig nem tetted meg. A szorgalmi időszak első napjától tudsz igényelni diákot ezzel a Neptunban. Pár nap múlva kapsz majd értesítést, hogy mehetsz az igazolásért a TO-ra. A diákot max október végén kapod meg, ez a legkésőbbi időben, jó esetben. De ne aggódj, általában szeptember végén, október elején már mindenkinek megvan a diákja.
2018. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Időpont*, bocsi, most láttam csak, hogy elírtam. :D
2018. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A diákot Moduloban kell igényelni, ez pedig már megvolt. Arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyi idő a kézhez kapás.

2018. szept. 3. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Ideiglenes van már? Azt gyorsan el lehet intézni.


A végleges nekünk tavaly nagyon sokára jött meg. Talán valami november vége azt hiszem. :D

2018. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. Pár hónap
2018. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. szept. 3. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!