Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segitseg! Oszi javito erettsegi?

Segitseg! Oszi javito erettsegi?

Figyelt kérdés
Szoval a juniusi tori erettsegi sajnos nem sikerult, ezert most kell ujraprobalnom. Jelentkeztem is a budapesti kormanyhivatalnal, viszont most tudtam meg, hogy kozepiskolanal kellett volna jelentkeznem, mert elvileg igy nem fogom megtudni a szobeli tetelsort. Mit tegyek?

2018. szept. 3. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg sehol nem kapod meg a szóbeli tételsort, mert csak témaköröket szabad kiadni.

Pont ugyanúgy megtalálod ezeket így is: [link]

2018. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy tudom, hogy a kozepiskolaban jelentkezoknek megadjak a pontos tetelcimeket
2018. szept. 4. 14:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent ha tenyleg nem adjak oda a teteleket, akkor megis hogyan tudnek szobelizni?
2018. szept. 4. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy rákattintasz a linkre, amit adtam, és ott megkeresed a TÉMAKÖRÖKET. Annak alapján lehet készülni. A tételcímet húzáskor tudod meg, annak a témakörnek egy része lesz, a megtanultak alapján kell összerakni, ami ahhoz a címhez tartozik.


Biztos, hogy vannak olyan középiskolák, ahol pontos tételcímeket adnak ki, de az is biztos, hogy ez jogellenes, és az illető tanár fegyelmi vétséget követ el. Nem szabad ilyet tenni.

2018. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!