Milyen a kolis élet?

Figyelt kérdés

L/20

Főleg ha nem vagy valami nyílt ember??



2018. szept. 4. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nyitottá válsz vagy jobban begubózol. Én szerettem nagyon, bár nem Pesten tanultam. Gimiben és egyetemen is kolis volta. Nyilván utóbbi jobb volt, szabadság, szerelem 😊 ami pozitív volt : sok-sok barátság, buli, nálunk sok kolis progi volt, ha szükség volt vmire, vki úgyis tudott segíteni (kaja, könyv, korrep). De én szeretek egyedül is lenni, hétvégén jó nyugi volt.

A klik állapota altalanossagban nem túl jó, de mi is otthonossá tudtuk tenni (szőnyeg, függöny és társai). Füldugó és alvómaszk jó barátom lett 🦄😂

2018. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

*kolik állapota

(bocs)


Negatív : hangzavar, ha vhol buliztak az épületben, wc, zuhanyzó állapota néha... Ohm, hagyjuk. Konyhában néha mikrobiológiai kísérlet zajlott.

2018. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!