Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiskoruként esti tagozaton?...

Kiskoruként esti tagozaton? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy 16 éves vagyok és el keztdem a szakmunkás képzőt nappali tagozaton, de ez nem volt a legmegfelelőbb döntés, mivel kiderült, hogy teherbe estem és már nem lehet elvetetni. (Ezen részletekbe nem szeretnék belemenni.)

Át tudnék menni esti tagozatra ezzel az indokkal?

Januárban fog megszületni a baba, és délután kéne be járjak az iskolába, de október 10-ig nappalin kéne maradjak. Mivel amúgy sem jövök ki valami jól a korosztályommal, az, hogy várandós vagyok, csak nehezíti a beilleszkedésem, valamint párom is esti tagozaton tanul, mert a munkája miatt nem tudna nappalin bejárni, így osztálytársak is lehetnénk.

Át tudnék most még iratkozni szerintetek esti tanfolyamra? (Eladói szak.)



2018. szept. 5. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit mond az esti gimi?
2018. szept. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel egy iskolán belül van a kettő, és nem tudják még,hogy indul-e esti tagozat, így azt sem tudják kijelenteni, hogy egyáltalán van e lehetőség rá.
2018. szept. 5. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsèges, utána kell kèrdezni, ha más nem, akkor másik iskolában.
2018. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy abban a tanévben, amelyikben betöltöd a 16-ot még tanköteles vagy. Legalábbis nálunk így mondták a suliban tavaly. Így szerintem csak év végén tudnál átmenni.
2018. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az előző tanévben töltöttem be a 16-ot. Áprilisban.
2018. szept. 6. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!