Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért jár több lány felsőoktat...

Miért jár több lány felsőoktatási intézménybe, és miért teljesítenek jobban a fiúknál?

Figyelt kérdés
A statisztikák állítólag ezt mutatják ki.

2018. szept. 5. 08:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#17, szerintem meg a válaszomban kell a "stb" elé vessző, mert a helyesírási szabályzat 247. pontja szerint


"A stb. elé vesszőt vagy pontosvesszőt teszünk, ha:

-a felsorolás tagjai vesszővel elválasztott tagmondatok".

2018. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mert a lányok előbb érő típusok, és szorgalmasabbak fiúknál.
2018. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Miért lenne degradáló?"

Most már nem nagyon tudom nyomon követni ezt a beszélgetést, de én a korábban írt válaszomról beszéltem.

"...a lányok buták, a konyhába valók amúgyis, nincs kitartásuk, nem értenek a bonyolult dolgokhoz", meg hasonló idétlen szexista "érvek"

2018. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én pl mentőtisztire járok, és nem biztos, hogy jobban fogok teljesíteni a pasiknál (mindegy, hova jár), mert nagyon nehéz és extrán sz*patnak vizsgákon, és örülsz a kettesnek, még ha előtte vért izzadtál is...
2018. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!