Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat vázlatot hogy...

Szakdolgozat vázlatot hogy érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Gyűjtöttem már vagy 40 cikket az adott témában(egészségügyi téma),viszont halvány lila sejtelmem sincs hogy álljak neki. Nyilván,elsősorban a vázlatot szeretném megírni. Esetleg valami tipp?Fordítsam le az egész cikket(angol) és utána abból próbáljak vázlatot összeszedni?? Más nem jutott az eszembe sajnos,csak ez így meg nagyon sok idő,ha lefordítom az egészet. :(

2018. szept. 6. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért akarod lefordítani, nem beszélsz angolul?

A dolgozatot úgy kezdd, hogy keress egy konzulenst. Neked egyedül nem fog menni.

2018. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A konzulenseddel beszéld meg. Egyébként ha nem követelmény, nem kell vázlat, én legalábbis nem csináltam, nem is fért volna bele a 3 hónapba.
2018. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!