Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hogy ment a matek...

Nektek hogy ment a matek érettségi?

Figyelt kérdés
Kifejezetten jónak tartom magam /tartanak matekból, de nagyon nem bízom magamban. 11-be járok, és már most az emelt matekon izgulok amit jövőre írok. Aki emeltet írt (főleg az elmúlt pár évben), ti hol készültetek rá (én csak fakton és órán) és hány % lett? Köszi!

2018. szept. 9. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem kellett, diszkalkuliás vagyok, helyette föciből érettségiztem, de az osztályomba senki sem bukott meg matekból.
2018. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az már valami😓 Nem a megbukástól félek hanem hogy Nemzetközi Tanulmányokra jelentkezem ahol az átlag ponthatár 465. Szóval 35 pontot veszthetek összesen 😬😬 És nekem matekból úgy lesz hogy ahány pont annyi %, jó lenne legalább 80-85% rá megírni, hogy legyen még esélyem bekerülni államira😖
2018. szept. 9. 17:18
 3/7 Baluba ***** válasza:
100%

Én elég jó vagyok matekból, lényegében hibátlanul írtam (egy részfeladaton átsiklottam, észre sem vettem, hogy ott van).

Bár kétségtelen, hogy a középiskolás anyagot jól kell ismerni, a feladatok nem igényelnek kreativitást, minden feladat algoritmikusan megoldható.

Arra kell még figyelni, hogy az emelt tananyagba tartozó határérték, derivalas, integrálás témakörökből nem nagyon lehet rendes feladatot középiskolában feladni, ezért lényegében elméleti kérdésekre is fel kell készülni.

2018. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ebből emeltezel? Nyelv inkább?
2018. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: angolból most írom októberben az emeltet, de van C1em is, amiatt nem izgulok. Ebből vagyok a legjobb, gondoltam ebből írom a másik emeltet, mert csak így tudom összeszedni a 100 pluszpontot.
2018. szept. 9. 20:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugtatta tok😅
2018. szept. 9. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is idén emelteztem matekból, 94% lett. Gyakorlás gyakorlás gyakorlás a kulcs. Ha meg vannak a képességek, amik úgy tűnik hogy még vannak akkor már csak ezen múlik a dolog.
2018. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!