Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mely tantárgyak számítanak...

Mely tantárgyak számítanak bele a felvételibe? /tata eötvös gimnázium/

Figyelt kérdés
Egész végig magabiztos voltam, hogy fel fognak venni de akkor még azt hittem, hogy minden tantárgy beleszámít nemrég mondták, hogy ez nem így van és nem tudom mik azok a tantárgyak.

2018. szept. 9. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű a suli honlapján fennt van. Ha nincs akkor ami tuti biztos hogy beleszámít: matematika,magyar nyelv és irodalom,idegen nyelv. De mondom kérdezz utána ők melyik tárgyat nézik még,mert ahol pl a törit van ahol a föcit vagy fizikát .Remélem tudtam segíteni.
2018. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a készségtárgyakat egyatalan nem nézik. A magyar, matek, történelem, idegennyelv számít, a természettudományos tárgyakra már nem emlékszem,hogy számítottak e. Szerintem kérdezd meg az ofődet vagy esetleg a suli honlapján próbáld megkeresni.

17/L

2018. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!