Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakgimnázium 10. - 11. És...

Szakgimnázium 10. - 11. És 12. Évfolyama mennyire nehéz, teljesíthető így?

Figyelt kérdés
Kilencedikben 4.67 és 4.82 volt az átlagom, a szilencium kb 2 órája alatt tanultam maximum, utána előtte sose, és volt hogy szilón se. Szerintetek így teljesíthető a maradéka is?
2018. szept. 12. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát hogyne lehetne. Én tavaly végeztem olyan 3-4 között volt az átlagom, sose ment 4 fölé vagy 3 alá. De én semmit sem tanultam, egyetlen órán kívül, ahol mindenkit halálra sz*patott a tanár. Nekünk lett először kötelező a szakmai érettségi, jól elbasztam, mert nem tanultam semmit 3-as lett. Technikum már jobb volt, mert végre azt tanultuk amiért jöttünk (én mechatronikai technikusként végeztem és órán csak 13.ban forrasztottunk először, tanultunk elektronikát stb.), 3 napos tanulással 4-es lett a technikusi vizsgám.
2018. szept. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor jártál kilencedikbe? 10-20-30 éve? Ha 10 éven belül akkor biztosan teljesíthető.
2018. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!