Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék partnert...

Honnan szerezhetnék partnert szalagavató keringőhöz?

Figyelt kérdés
Sajnos fiúiskolába járok, így összesen 9 lány van, akik már foglaltak. Próbálkoztam a testvériskolánknál, az sem jött be. Mit tegyek? Tudna valaki segíteni?

2018. szept. 13. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Rokon, barátnő, ismeretségi kör? Nem tudom, csak tippelek.

Most mondanám: adj fel/rakj ki hirdetést, de lehet, hogy az sem válna be, vagy épp te tartanád sértőnek.

Valaki lányismerősöd biztos van, aki szívesen elvállalná...?

2018. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Sajnos nincs senki aki táncolna velem, pedig a lányok szerint nem vagyok csúnya, de álompasi sem vagyok. Szívesen feladnék hirdetést, de hol? Itt nem lehet, más helyet meg nem ismerek?

Fizetnék a lánynak a táncért, és az összes felmerülő költséget is én állnám természetesen.

2018. szept. 13. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
2018. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg fent vagy a facebookon, valamelyik csoportban, vagy akár a faladon kiírva, biztos akadna jelentkező.
2018. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A fenti link csak kérdések kilistázásához vezet.
2018. szept. 13. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, látom. Valószínűleg törölhették a kérését, már én sem találom. Pedig ő is táncpartnert keresett... Gondoltam, ha nem egyszerre van a szalagavató, akkor lehetnétek egymás partnerei. Sajnálom. Bár tudtam volna segíteni.
2018. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg nem lenne kedve valakinek velem?
2018. szept. 14. 16:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Esetleg nem lenne kedve valakinek táncolni velem?
2018. szept. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!