Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Védésnél szakirodalom ismerete...

Védésnél szakirodalom ismerete mit takar?

Figyelt kérdés

Kb 7-8 hónapja fejeztem be a szakdolgozatom, leadtam nyáron..nem sokára védem!


A szakirodalom - tankönyvek, folyóiratok - ismerete szükséges vagy elég amit a szakdogámba írtam? Már nem emlékszem konkrétan melyik könyvben mi volt és arra sem milyen a borítójuk. Nyilván a címüket sem magoltam be szóval most nézve teljesen idegenek hatnak a könyv címek :-)


Az elméleti részt X vagy Y osztályozása....X elmélete....C osztályozása bemagolandó mint tétel tanulásnál vagy nem kell vele foglalkozni? Én anno leírtam, elolvastam, de nem tanultam meg!


A saját kutatásom az legalább megy :-) De abban sincs semmi extra több videót megnéztem és összehasonlítottam :-) Internetes hivatkozással ami mára megszűnt :-)



Elfogadták, megdicsérték és bejegyezték a neptunba...szóval a konzulens szerint f...sza a szakdogám!


Csak izgulok a védéstől...pp nálunk nem kell!


2018. szept. 18. 09:02
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy a könyvtárba most megint nézem meg a 40-50 könyvet hogy milyen a borítójuk? Ráadásul nem emlékszem miről szóltak a könyvek azon kívül amit beleírtam a dogámba:-)
2018. szept. 18. 09:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom elmondani, nálam mi volt. Záróvizsgán 2 tanár volt bent, egyik sem értett a témámhoz. Egy vállalatról írtam, nálunk kellett ppt is. Az egyetlen kérdésük az volt, hogy ott dolgoztam-e, ezért választottam-e a céget. Lehet hogy máshol nem így megy, de azok alapján amit hallottam ismerősöktől, sehol sem szívóznak a védéssel. Nekem egyébként elég szemét bírálatot írtak, nagyon elkeseredtem rajta, ennek ellenére 5-öst kaptam.
2018. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :-)
2018. szept. 18. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!