Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet mesterdiplomás...

Hogyan lehet mesterdiplomás történelemtanárból alsósokat tanító TANÍTÓNŐ? Tesi műv. Területtel.

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt van egypár infó: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Valószínűleg KLIK-es suliban kell a tanítói diploma. Nem klikes suliban (egyházi, alapítványi) meg jó az, ami van, ha felvesznek. Az általános iskolai tanítás egészen más skilleket kíván meg, mint a középiskolai tanítás – például diszlexia felismerését stb. Ennek ellenére biztosan találsz olyan sulit, ahol dolgozhatsz tanítóként, ha ez a vágyad.

2018. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te jó ég, komolyan nem volt még elég a közoktatásból neked? Mert én is (középiskolai) tanár vagyok, de ha tanulnék még valamit, akkor valami olyat, amivel nagyon távol maradhatok mindentől, ami úgy kezdődik, hogy "köz."
2018. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dede eleg volt nagyon es ezzel konnyitenem a dolgom. Eleg “csaladbarat” ez a munkabeosztas es kisgyerek mellett nem nyelvsulizhatok mert az du meg este van... amugy az elsonek meg koszi. Tesitanarkent nem baj hogy a gyerekek allatkodnak egesz oran. Angol csoport 30 fő gyerekkel amibol 4kettonek szamit es amugy a maradek 80%a is sni vagy btm.... hat hagy ne reszletezzem. Es mondhatjuk hogy “hogy lehet ekkora egy angol csoport”? Vagy “miert nem szolok?” Szolok. Leszarjak. Gyeden vagyok de ha visszamegyek, a helyettesemet, akinek kellene a munka detto, nem megtartjak hanem kirugjak. Pedig akkor lenne eleg tanar a sok problemas gyerekre... ilyenekkel még 15-el is nehez. Es sajnos az orszagban olyan helyen elek shol nincs nagy valasztasi lehetoseg. Szoval patthelyzet. Ezert agyalok azon hogy tesit tanithassak valahogy mert az idegrendszer kimelobb. Megcsinalom amit nagyon miszaj aztan dühönjenek egesz oran. Es engem is nagyon erdekel a sport.
2018. szept. 20. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz, amit mondasz, de nehogy azt hidd, hogy az tanítóknak nem rossz, sőt, az összes tanító ismerősöm panaszkodik, hogy rájuk vannak sózva az idiótábbnál idiótább gyerekek, akikkel régen gyógypedagógusnak kéne foglalkoznia inkább, mert nem bír egyszerűen magával. Most az egy dolog, hogy te tesit szeretnél tanítani alsóban, dehát majd fognak aztán beosztanak a francba napközire, aztán maradhatsz ott 5-ig. De ha angol a másik szakod, akkor a versenyszférában megpróbálhatnál elhelyezkedni. Én is angoltanár vagyok, és iskola után magánórákat tartok, amivel a többszörösét keresem meg annak, mint délelőtt.
2018. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!