Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék elmenni a...

Nem szeretnék elmenni a szalagavatómra, de a tanárok erőltetik. Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nem vártam egyáltalán az egész szalagavató dolgot, de a nyáron elmentem anyukámmal ruhát találni a keringőre, 1 egész napunk ráment, de sikerült találni olyat, amiben nagyon szép vagyok és le is foglalóztuk. A nagy lelkesedésben meg is vettük a cipőt hozzá, ami rendes tánc cipő és nem volt 5 fillér. Ekkora nagy kedvet kaptam az egészhez. Nem aggódtam, hogy nem lesz-e táncpartnerem, mert az osztály 2/3-a fiú így gondoltam naivan biztosan fogok valakivel táncolni. Elérkezett az év eleje és az ofő közölte, hogy mindenki oldja meg valahogy a partner dolgot. Erre már picit megijedtem, de gondoltam se baj, akkor megkérdezek pár fiút. Az összes fiút megkérdeztem (kivéve azokat, aki hangoztatták, hogy ez és ez a partnere). Mindenki nemet mondott...Elment a kedvem a dologtól. Itt vagyunk szeptember végén és még egyik táncot se kezdtük el...Nincs partnerem a tánchoz és az osztállyal se jövök ki nagyon. Olyan munka kapcsolatban van mindenki mindenkivel, kivéve azt a 3, 4 embert, akik összehaverkodtak. Nincs szoros osztály közösség, az ofő azt mondta minden rajtunk múlik...De nekem elment a kedvem ettől az egésztől...Erre még megkértek páran, hogy azért, ha a keringőben nem is az osztály táncban táncoljak...De nem tudom, hogy vagytok ezzel, de én úgy, hogy ha nem lehetek hercegnő keringővel, akkor bohóc se leszek osztály tánccal. Táncolni már fixen nem fogok, de a szalagtűzésre menjek el? Úgy értem, van értelme? Utána rögtön húznék is haza és olyan feleslegesnek és értelmetlennek látom az egészet. Szerintetek?

2018. szept. 25. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem fogok táncolni, hasonló okokból, mint te. Mondjuk nekem már megvolt a párom, de egyáltalán nem bírjuk egymás képét, folyamatosan lekezelt vagy épp tüntetően nem vett észre stb, szóval lemondtam az egészet a francba, partnert meg kerítettem neki magam helyett kb 2 perc alatt (lánysuli vagyunk). Az osztálytánc meg kezdettől fogva nem érdekelt.

A szalagtűzőre viszont el fogok menni, mert kíváncsi vagyok a barátaim táncára és jó lesz kicsit kötetlenül beszélgetni egy-két tanárommal. Utána nekünk is lesz after, oda is benézek, aztán max hazajövök, ha nem tetszik. Ha amúgy vannak barátaid akár az évfolyamból, akkor neked is ezt ajánlom :)

De nehogy bevedd, ha netán valamelyik tanár azzal fenyegetőzne, hogy kötelező táncolnod, mert ez nem igaz!

2018. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Add el a cipőt neten és vegyél belőle mozijegyet meg egy nagy kukoricát. Én oda mennék hajcihő helyett. Ahol nem várnak és látnak szívesen, oda nem kell menni bohóckodni. Akkor sem, ha ez gimnázium és "mindenki elvárja". Anyaként én megérteném, sőt, mennék veled egy közös csajos bulis estére (akár estélyiben is :D ha már lúd, legyen kövér ;)). N34
2018. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Tavaj voltam vegzos, en se nem tancoltam, se a szalgtuzesre nem mentem. En mondjuk, elore ugy keszultem, hogy nem megyek, mert en se voltam senkivel kozeli baratsagban az osztalyomban, en is tok feleslegesnek lettem csak volna ott. Neked viszont jo draga eloveteleid voltak, de szerintem tuti el tudod adni jo penzert egy szalagavatora keszulo lanynak, ski meg nem vasarolt be. A helyedben nem mennek oda, ahol nem nagyon kellek, en pont ugyanigy voltam.

Amugy en emiatt kaptam is hideget-meleget, az oszt. fonokomnek eleg negativ velemenye volt, es nehany osztalytarsamnak is, de minek mentem volna, ha ugyis szinte levegonek lettem volna ott? Csak tok rossz es megalazo lett volna ott magamban ellenni, es raadasul mindezert sulyos penzeket is fizettem volna.

Nalunk az unnepseg utan mindeki ment afterpartyra, en meg csak hazakullogtam volna, szoval, emiatt en is total feleslegesnek tartottam az ottletemet.

Azert, ha esetleg van 1-2 baratod az osztalyban, akik varnanak, akkor atgondolhatod a szalagtuzest. Van meg 2-3 honapod eldonteni.

2018. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem táncoltam, túl sok idő és veszekedés volt, mire a többiek eljutottak odáig...

Viszont én a szalagot mindig szerettem, és a szalagtűzésre elmentem. Utána felültem a lelátóra és megnéztem a többieket, illetve utána volt buli, oda is mentem (mondjuk én elég sokakkal jóban voltam, csak az egész táncos dologtól rázott a hideg)

2018. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem mész el. Ilyen egyszerű :D El mész az nap a dokihoz. Jó napot ma egész nap ment a hasam valamit össze ehettem nem tudom. És hányingerem is volt. Tudna egy igazolást írni? Mert értelem szerűen nem tudtam iskolába menni. Doki: Hát persze remélem holnap már jó leszel. Na nálam így működne :D
2018. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!