Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Törvény szerint csinálhatnak...

Törvény szerint csinálhatnak ilyet a kollégiumban?

Figyelt kérdés

A kollégiumi díjon nem emelhetnek - törvény miatt.Ezért egy fejlesztési és fenntartási költséget írtak ki a Neptunban, amit kötelező kifizetnünk, különben késedelmi kamatokat számolnak fel és nem zárhatjuk le a félévet sem.


Közben 1 millió forintból hívnak meg vendégeket fellépni a kollégiumba...



2018. szept. 27. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ez az egyetem mar kezd hasonlitani egy onalloan mukodo mini Orban allamra sajat koltsegvetessel es sajat "adokat" ro ki a diatkokra :D
2018. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, te hova jársz, de nálunk is van ilyen, minden tanév elején kell befizezni, 2x5000 forint. Cserébe ha valami önhibánkon kívül elromlik, akkor nem kell fizetni a javításért, meg vannak ingyenes kolis események, amik engem pl. nem érdekelnek.

Engem nem zavar a dolog, mert látom ezeknek a "plusz költségeknek" az eredményét.

2018. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ugyanarra a bizonyos ELTEs kollégiumra gondolunk, akkor én is nagyon ki vagyok rajta akadva.. Főleg hogy a kollégium milyen állapotban van, és az eddigiekből kiindulva nem biztos hogy akármit látni fogunk ezekből a fejlesztésekből..
2018. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!