Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Fizikából szeretnék emelt szintű érettségizni. Milyen felkészítő könyveket ajánlotok?

Főleg olyan könyveket keresek, amikben sok feladatot lehet oldani és van hozzá megoldás (legalább annyi, hogy mi az eredmény), de az elméleti tudnivaló sem ártana. 😅

Keress kérdéseket hasonló témákban: érettségi, fizika, emelt fizika, könyv, emelt szintű érettségi

2018. okt. 3. 18:49  Privát üzenet  

A válaszok
Én az Ötösön lesz fizikábòlt vettem meg, levezető mindent benne lèpèsenkènt. Ha gondolod neten segìthetünk egymásnak.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. okt. 3. 19:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi :) Ez egy jó ötlet :)

# 2/4Időpont 2018. okt. 4. 19:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akinek sikerült az emelt fizika érettségi, az meg tudná mondani, miből készült, neki mi vált be? :)

# 3/4Időpont 2018. okt. 4. 19:46 Privát üzenet
Keress rá gyakorin, már sokszor leírtuk!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. okt. 5. 08:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Belügyi rendészeti ismeretekből szeretnék érettségizni idén emelt szinten. Tudtok jó felkészítő tanárt Budapesten?
Emelt fizikára szeretnék készülni (májusira) elég magas pontszám kéne mert az orvosira jelentkeznék viszont már elég régen érettségiztem és nem nagyon tudom hogy felkeszítő vagy...
Azt szerteném kérdezni, hogy ha egy tantárgyból emelt szinten szeretnék érettségizni, akkor célszerű ha abból a közép és emelt szintű Magiszer Universitas felkészítőre is járok...
Jövőre fogok érettségizni, viszont szeretnék továbbtanulni, mikor kellene elkezdenem felkészülni, külön tanárral, felkészítő órákkal az érettségire való felkészülést?
Szeretnék újra érettségizni, hol van felkészítő oktatás és milyen feltételekkel?
Magyar emelt érettségire felkészítő tanár?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!