Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz beilleszkednk...

Darlingbaeb kérdése:

Mennyire nehéz beilleszkednk az NKE Rendészettudományi karára? Mennyire veszik kizáró oknak a gerincferdülést?

Figyelt kérdés

Érettségi előtt állok, rengetegek olvastam az egyetemről, azonban elég megosztó vélemények vannak. Alapvetően kitartó típus vagyok, mégis bennem van a félsz. Milyen a légkör, van összetartás? Mennyire megterhelő lelkileg?

Másrészről: Gerincferdülésem van, fiatalabb korombam volt fűzőm, de elkéstek vele, így nem segített már. Azóta rendszeresen sportolok (súlyzós edzés, futás), tehát nem akadályoz semmiben sem. Így lehet esélyem?


A válaszokat előre is köszönöm.

(Rengeteg kérdés megnéztem a témában, de alig találtam hasonlót, vagy túl régi volt.)



2018. okt. 5. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszik komolyan...itt mindenki gerinctelen. :D Viccet félretéve, vezetői pozícióban is van itt olyan, akinek gerinc problémái vannak, mégis itt van..
2018. okt. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A közeg megoszlo , szerintem ha nem komoly nem foglalkoznak vele
2019. jún. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!