Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz 27-28...

Szerintetek nem gáz 27-28 éves korban visszaülni az iskolapadba?

Figyelt kérdés

Szeretnék még tanulni de nem tudom megéri-e? Már nem fog úgy az agyam sem mint 18 éves koromban. Olyan szakmát szeretnék ami piacképes és hosszú évekig lehet benne dolgozni. Tudtok olyna szakmát amit megéri tanulni?

Igaz van 3 szakmám de egyikben sem dolgoztam még: kisgyerekgondozó, markering és reklámügyintéző, vámügyintéző. Bár az utóbbiban nem is dolgoznék mert nehéz és inkább férfiaknak való.

Most irodában dolgozom de váltani szeretnék.


26/N


2018. okt. 7. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, én is ennyi idősen mentem arra az egyetemre, amire eredetileg akartam. Az agyad meg majd megedződik és megint úgy vág majd :)
2018. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy gáz. Az ember egész életében tanul. Én 28 éves koromban kezdtem el angolt tanulni, mivel nekünk még oroszt tanítottak. A lemaradás lenne a gáz.
2018. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem gáz, nekem sokkal idősebb énfolyamtársam is volt.


Az baj, ha nem fogy úgy az agyad, én még nem tapasztaltam ilyesmit, mondjuk még nagyon fiatal vagyok, csak 42, de eléggé kiakadnék, ha 100 évesen már nem tudnék tanulni... Bizonyos szakmákban kötelező is ez, amiben gyakorlatot szereztem, az a programozási környezet most már hivatalosan is rég eltemetésre is került (sokan már 10 éve is temették, de még mindig használatban van itt-ott). Egyes szakmák ilyenek. Elég sok. A családban volt orvos és jogász is, nos, nekik is igencsak követniük kell a változásokat, akkor is, ha már 60 évesek.

2018. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
44 évesen kezdtem az egyetemet. Tanulni soha nem késő!
2018. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Aki 28 évesen akarja befejezni az általános iskolai tanulmányait hogy megtarthassa a munkáját az egy kicsit ciki.. de elismerésem neki.
2018. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!