Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki, tud mondani egy...

Valaki, tud mondani egy nagyon jó puskázási módszert amit még a legszigorúbb tanár sem vesz észre?

Figyelt kérdés
Persze, telefon nélkül, mert egyszer egyik osztálytársam, felvette a hecetét órán (nem lehet telot használni) és felhivta az évfolyamtársunkat, akinek épp tesi órája volt, és lediktálta neki, az egészet, de végül, lebukott mikor 5 - öst kapott,mert még 3asnál jobb jegyet nem kapott az adott tantárgyból, így furcsa volt a tanárnak...

2018. okt. 7. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Leírod 2-es betűmérettel wordben, amit akarsz, majd kinyomtatod. Fogsz egy darab celluxot, a papír azt a felét, amin az írás van rányomod a ragasztós felére. Majd egy kis vízzel ledörzsölöd a legtöbb papírt, így olyan lesz, mintha a celluxra nyomtattál volna. Majd a celluxot például egy tollra ragasztod és kész is a tökéletes puska.
2018. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Légy erős; ha egy átlagos képességű (mind fizikálisan, mint mentálisan) és minimális rutinnal rendelkező tanár nem veszi észre, hogy puskázol, az 100-ból alsó hangon 99-szer azért van, mert nem akarja észrevenni.

Egy tanár.

2018. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Vizes palack cimkeje alabecsusztatod a cetlit amire kiirtal dolgokat.

De amugy nincs ertelme puskazasnak, idovel ugyis rajossz. Inkabb tanulj mig van ra lehetoseged.

2018. okt. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Megmondom én: írd meg bármilyen lapra, amit tudnod kéne és mire leírod, már tudod is.
2018. okt. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

hecet -szakadok!


pénztárgép-szalagra írtam. két irányból feltekertem, rá körbe átlátszó gyűrű (celluxból ragasztottam). könnyedén lehetett 2 ujjal ide-oda tekergetni. Amil volt nagyobb egy gyufásdoboznál, a rekorder 8 méter hosszú volt.


Írtam, kézzel. Mire leírtam, nagyját tudtam az anyagnak. Csak bebiztosítani kellett a puska. Használtam, sosem vették észre. Még államvizsgán is volt nálam egy, bár ott azért nem mertem előkapni, de jó volt tudni, hogy ha kell, van :)

2018. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk a tanár előre megadta a tételek pontos kérdéseit. Száznál is több volt. Írásbeli vizsgán ebből 4-5 ot kellet kidolgozni. Megoldás: mindet kidolgoztuk otthon és vizsgán csak 'behúztuk' ruha alól. Az osztály legjobb tanulója nem akart puskázni mert tudott mindent: az övé elégtelen lett mert nem volt elég ideje leírni mindent. Természetesen a saját kézírást is felismerte a tanár. Szerintem ezt direkt így tervezte..
2018. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!