Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sos. Hogyan osszam be az időm?

Sos. Hogyan osszam be az időm?

Figyelt kérdés
Holnap este írok egy zh-t. Nem új teljesen az anyag de azért nem vagyok ötös szinten. Szerintem ismétléssel együtt kellene hozzá 5-6-7 óra. Ezt össze kéne hozni úgy,hogy 2-fél 3 körül le tudjak feküdni aludni,napközben be kell mennem egy órára amin szintén tanulhatom ezt. 6 órakkor írom. Tehát kb van rá 10 órám mindent beleszámolva,ismétlést holnapra hagynám. Fél óra tanulás 10 p szünet? vagy hogy legyen ha túl sokat kell akkor feladom szóval valami hatékonyság növelő rövid szünetek kellenének nekem vagy nem tudom. Ötletek? A cél első körben az elégséges.
2018. okt. 10. 19:59
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ne izgúlj ennyire. Ismételd át 5-6-or pihenj és ne izgulj! Ha az ember nagyon izgul és túlreagálja az egészet akkor zh írás közben mindent "elfelejt". Vedd át jó párszor az anyagot, ne izgulj és minden oké lesz:). Legalább is remélem! Szurkolok!:)
2018. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!