Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Először a számomra érdekesebb...

Először a számomra érdekesebb könyvet kezdjem el tanulni, vagy kezdjek az unalmasabbal?

Figyelt kérdés

Mindkettő a politikáról szól és egy tárgy vizsgájára kell.

Mindkettő baromi hosszú.


Nem tudom, hogy melyik lenne előnyösebb, ha túlesnék a rosszon előbb, hogy utána a másikat jobban élvezve olvassam, de félek, hogy a könyv hosszúsága miatt elmenne a kedvem még a másiktól is.

Vagy olvassam előbb a jobbat, de utána szenvedjem végig a rosszat, esetleg kockáztatva azt is, hogy a másik emiatt kevésbé marad meg. :/



2018. okt. 11. 19:34
 1/2 anonim válasza:
56%
Szerintem jobban jársz, ha először túlesel a rosszabbikon, és meghagyod "pihenésnek" a jobbikat. Jó esetben mindkettő megmarad.
2018. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a jobbat választanám először, mert az érdekel, tehát hamarabb elolvasom, nem lesz meg az esélye annak, hogy kifussak a határidőkből c: utána lehet szenvedni a kevésbé érdekessel, de akkor tudod tartani a tempót, ha szem előtt tartod, hogy mennyi időd maradt hátra, és már "csak" ezt a könyvet kell elolvasnod:)


Én személy szerint sosem kezdenék az unalmassal, mert nekem nagyon nagy szenvedés végigmenni ilyen könyveken, minden mást csinálok helyette, nagy önfegyelem kell hozzá, hogy tényleg leüljek és olvassam, csak akkor megy, ha előre beosztom, hogy egy nap meddig jutok el:) az érdekesebb könyveket meg hamarabb elolvasom:)

2018. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!