Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van közülöttetek valaki aki...

Van közülöttetek valaki aki pl.24 éves vagy idősebb és orvosi egyetemre készül?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy készültök illetve korotokkal kapcsolatban tapasztaltok e nehézségeket tanulási téren? Ez alatt pl. már meglevő családdal járó tennivalók, munkahely vagy bármi más.

#orvosi #orvosi egyetem #orvosi felvételi #orvosi egyetemi felvételi
2018. okt. 13. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
29. Éjjel tanulok. Nehézség? Hmmm... a 2 gyerek mellett nehéz koncentrálni és csak a tanulásra figyelni. De, ha sikerül, akkor szuperül haladok! És neked?
2018. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
21. 2015-ben érettségiztem, most úgy döntöttem vissza szeretnék menni suliba, konkrétabban az orvosira. Nem könnyű mert emellett dolgozom (bár részmunkaidőben) és külön élek a szüleimtől úgyhogy az otthoni teendők az én felelősségem pl.: főzés, vásárlás, takarítás, stb. Emellett biosz és kémia előkészítőre járok 3,5-3,5 órát hetente + minden nap próbálok tanulni otthon legalább egy pár órát. Nincs sok szabadidőm, de ha normálisan beosztod az idődet és szorgalmasan, fegyelmezetten tartod magad hozzá előbb utóbb meg lesz az eredménye.
2018. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!