Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4-es témazárót írtam, de az...

4-es témazárót írtam, de az e-naplóba 5-ös van beírva. Ilyet szoktak véteni a tanárok?

Figyelt kérdés
És szólnom kéne?

2018. okt. 14. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Nekem anno a BIZONYÍTVÁNYBA írta be az osztályfőnök a matekhoz a 2-est, amikor 4-es voltam év végén... Szóval persze, ők sem tévedhetetlenek. De az is lehet, hogy meggondolta magát, és megadta az 5-öst.
2018. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem minden évben volt olyan, hogy nekem nem is voltak bizonyos tantárgyaim.

Hibázhatnak persze. Azt pedig csak a lelkiismereted tudja,hogy mit kezdesz vele. Én egyszer szóltam, hogy nem 5-öst, hanem 3-ast írtam, és -részben emiatt is- megkaptam év végén a 3,5-ös átlagra az 5-öst. Szóval jól is járhatsz, meg rosszul is.

2018. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!