Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel az egyesre?

Hogyan készüljek fel az egyesre?

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 20:07
1 2
 1/12 anonim válasza:

Minek felkészülni? :D

Ez olyan baromság,nem mindegy?

Megkapod és kész.

2018. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű. Főleg, ha figyelembe vesszük, hogy van még egy hét a dolgozatig, viszont javítás nincs. Az egyes súlyos következményekkel jár, de tanulni nem bírok. Van egy könyv, jegyzetek, diák és a füzet. Na most mindegyikre nincs idő, melyiket tanuljam? Könyv nélkül nem annyira érthető a többi, de a könyv csak 250 oldal. Lehetetlen az egész és elegem van.
2018. okt. 15. 20:33
 3/12 A kérdező kommentje:
És ráadásul ebből a tárgyból harmadszor járom az első osztályt, szóval elegem van.
2018. okt. 15. 20:58
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Lehetetlen nincs, csak tehetetlen. Nagyapám mondogatta mindig, csak gondoltam megosztom.
2018. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Napi 40 oldal nem mennyiség, hacsak nem szóról szóra kell.
2018. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is, semmi pánik! Én a könyvet javasolnám. Abban jó eséllyel benne van minden, amit tudni kell. Ne ijedj meg a mennyiségtől! Először nèzd meg a tartalomjegyzéket. Az már lényegében egy vázlat, körülbelül megtudod, milyen témàkról van szó. Ezután haladj fejezetről fejezetre. Tanulj meg egy fejezetet, aztán pihenj. Vagy vegyél elő másik tárgyat, hogy legyen ideje ülepedni a tudásnak, de mégis haladjál a dolgoddal. Aztán jöhet a következő fejezet. Eljutsz, ameddig eljutsz. Ne ess kétségbe, ha valanelyik fejezetre nem marad időd. Csak csináld szorgalmasan. Dolgozat közben se ess pánikba, ha valamit nem tudsz. Írj majd le mindent, amit tudsz. 1 hét szorgalmas tanulás után ha mindent leírsz, amit tudsz, biztosan nem kapsz egyest. A dolgozat előtti napon este 9kor hagyd abba, és aludj egy nagyot. Most nagy szîvásnak tűnik ez az egész. De ezekkel a szívásokkal szerzel tanulási rutint.
2018. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Megkérdezhetem, hogy melyik tantárgyról van szó? Mi áll a bukásaid hátterében? Voltál kivizsgálàson, nincs-e valami részképesség zavarod? Vagy csak lusta vagy?
2018. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor tehetetlen vagyok, köszönöm a biztatást okoska.

Azt kérdeztem, hogy lehet felkészülni az egyesre? nem azt, hogy lehetetlen vagy tehetetlen.


magányos emberek klubja 10000+

2018. okt. 15. 21:09
 9/12 A kérdező kommentje:

kétszer már ötöst kaptam ebből a tárgyból. De már nem emlékszem. Nincs kedvem harmadszor is megtanulni, ennyi az egész. És ki van a fenyőillatú szomatom is.


Köszönöm annak, aki valóban együttérzéséről tesz bizonyságot, és segíteni próbál.

2018. okt. 15. 21:17
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Mégis, miben kéne segíteni? Te magad írtad, hogy már kétszer megtanultad ötösre ezt az anyagot. Ha már kétszer ment, harmadjára miért ne menne? (Egyáltalán hogyan tanultad meg - ráadásul kétszer is - ötösre, ha most meg még egy nyomorult kettest se tudsz összehozni belőle?)


Ha meg még tudod is, hogy komoly következményekkel fog járni az egyes, és mégsem vagy hajlandó tenni ellene semmmit, pedig tudnál, hát erre tényleg nem tudok mást mondani, csak azt, hogy hülye vagy, meg is érdemled az egyest meg a vele járó súlyos következményeket, legyenek azok bármik is.

2018. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!