Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 40 évesen, nulla gyakorlási...

40 évesen, nulla gyakorlási lehetőséggel mi a reális óraszám?

Figyelt kérdés
Ha nem tudok privátban gyakorolni vezetést, tehát csak a tanfolyamon az oktatóval tudok vezetni, nagyon sok a kb. 60 óra? Kinek mennyi órára volt szüksége, aki hasonló cipőben járt?

2018. okt. 16. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Nem egyformák az emberek. Van, akinek gyorsabban megy, másnak lassabban. Hogy neked mennyi idő alatt sikerül, csak az ezotéria kategóriában tudják megmondani.
2018. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

33 évesen tanultam vezetni. Nem akartam privát gyakorolni, nem is javasolta az oktató. 64 óra után mentem vizsgázni, de ebben volt némi túlbiztosítás is, mert eléggé paráztam és azt akartuk, hogy tényleg flottul menjen minden.

Utána még jogsival a kezemben saját autóban 2 órát vezettem az oktatómmal. Ez ért a legtöbbet :D

2018. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 29 évesen olyan 50 óra volt.


Ebben benne van, hogy 1+ hónapot vártam vizsgaidőpontra ami 8-10 órát jelentett, mert addig is jártam vezetni. Illetve én is úgy voltam, hogy inkább biztonságra megyek és menjek át elsőre.

2018. okt. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!