Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogsihoz elsősegèly vizsgàval...

Jogsihoz elsősegèly vizsgàval kapcsolatban kellene segítsèg?

Figyelt kérdés
Az újraèlesztès rèsze èrdekelne. Csak magát a 30 kompressziót 2 befújást kell elmutogatni, vagy esetleg rendesen elkell "jàtszani" hogy helyszínt biztosítok, megràzom a babát stb?
2018. okt. 17. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Utóbbi; nyilván nem eshetsz neki egy földön fekvő embernek, hogyha nem bizonyosodtál meg arról, hogy kell-e neki újraélesztés.
2018. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egész szituációt el kell játszanod onnan kezdve, hogy megérkezel a helyszínre és felméred, hogy mi van. Mindent folyamatosan kommentálni is kell, pl. hangosan kell szólongatni az embert, segítséget kell kérni, és ki kell mondani azt is, hogy megkezdett újraélesztéshez hívjon valaki mentőt. Erre nyilvánvalóan azért van szükség, mert nem csak arra kíváncsiak, tudsz-e újraéleszteni, hanem arra is, fel tudod-e mérni, hogy erre mikor van szükség, tisztában vagy-e azzal, hogyan kell megközelíteni egy ilyen helyzetet.
2018. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én tegnap voltam vizsgázni,nekem csak a 30 kompressziót kellett és a 2 befújást,de az utánnam lévőnek az egészet.Szóval változó...
2018. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az egész szituációt tudni kell, de nálunk pl nem kellett kötelezően sem az újraélesztést, sem a stabil oldalfekvő helyzetet bemutatni, hanem csak a tételről beszélni.
2018. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!