Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges a vizsgára jelentke...

Lehetséges a vizsgára jelentkezés?

Figyelt kérdés
Vállalkozási mérlegképes könyvelő szakon szeretnék vizsgát tenni hogy végre a papírom is meglegyen hozzá. Ebben a szakmában dolgozom, illetve a tanulás részét is megoldottam otthon már, csak sajnos iskolába járás elég nehéz, mert nem tudom a kisgyerek mellett sehogy beiktatni. Viszont a tudásom megvan. Létezik olyan, hogy a vizsgára jelentkezem, a vizsgadíjat kifizetem és nem kell az 1 - 2 éves képzést végig ülnöm? Előre is köszönöm :)
2018. okt. 18. 07:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ahogy nézem ebből van esti tagozat is, szóval esetleg találsz egy olyan sulit aki leigazolja neked, hogy te ott voltál egész évben, akkor megoldható hogy csak vizsgázni menj belőle, de mivel gyakorlati rész is van belőle ezért ez nehezen kivitelezhető lenne (nem lehetetlen, pénz biztos motiváló eszköz ilyen esetben).


De nem véletlen hogy végig kell járni a képzéseket, nagyon sok olyan ember lenne akkor aki csak a vizsgára menne el.

2018. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!