Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik olyan fórum, ahol...

Létezik olyan fórum, ahol szakdolgozat írással kapcsolatban lehet vitatkozni, segítséget kérni stb?

Figyelt kérdés

Elsősorban szakirodalom kutatásában szeretnék segítséget kérni, de szívesen beszélgetnék általánosságban is a témáról, hátha ad valaki valami jó ötletet.


Fontos!


Nem szakdolgozat írót és nem fizetős szolgáltatásokat keresek! Magam szeretném megírni a dolgozatomat!



2018. okt. 18. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre a célra kifejezetten az évfolyamtársak ajánlhatók. Ugyanazzal foglalkoznak, ugyanaz a problémájuk, ugyanaz a gondolatkörük... - kell ennél több?
2018. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy ideális esetben ez a legjobb megoldás.

Azonban a passzív félévek és csúszás miatt nem ismerem az évfolyam társaimat. Kontakt órám is kevesebb volt az utolsó két félévben stb.


De ne ezt kelljen már magyaráznom... Nem ez volt a kérdés.

2018. okt. 18. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit akarsz a szakdolgozattal kapcsolatban vitatkozni. Megvan a feladatkiírás, elvégzed a feladatot és dokumentálod a követelményeknek megfelelően.

A tanulmányi és vizsgaszabályzatban vannak további elvárások, követelmények. El kell olvasni!


A munkát irányítani, szakirodalmat adni a konzulens tud.

Ezen mást nincs mit megbeszélni. Mi a kérdés?

2018. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
17%

"még mi kérünk elnézést"


Sose kérj elnézést. Prosztóság.

Én szívesen vitatkozom a kérdezővel, kihívom egy nyílt vitára.

2018. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvégeztem egy jogi egyetemet, így finoman szólva sem érzem magam hülyének, de esküszöm, visszaadom a diplomámat, hogyha elmagyarázod, hogy a szakdolgozatírással kapcsolatban mit akarsz vitatkozni? Talán nem tetszik a betűtípus? Times New Roman helyett Garamond betűtípussal akarod megírni a dolgozatod és ezt nem engedik?


Viszont, hogyha ezt a vitatkozós hülyeséget félretesszük, akkor minden általad feltett problémára (szakirodalmi kutatás, a dolgozat felépítése, stb.) a konzulens (vagy témavezető) tud segítséget adni. Merthogy azért van. Főleg úgy, hogy le se írtad, milyen témában írod a szakdolgozatod.

2018. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!