Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érvényteleníthetik az érettség...

Érvényteleníthetik az érettségim egy lerövidített aláírás miatt?

Figyelt kérdés
Ma tettem emelt angol érettségit. Az elején volt egy tájékoztató,amit szóban mondott el a tanár. Erről alá kellett írni egy papírt, ahova a vezeték és a keresztnevemet kiírtam. A végén pedig alá kellett írni a beadáskor, itt úgy tünt kevesebb hely volt, ezért lerövidítettem az aláírásom, de ugyanazzal a kézírással írtam. Lehet ebből probléma vagy ennyire nem veszik részletesen? És ha igen, akkor tudok még valamit kezdeni vele, vagy mindenképp érvénytelenítik az érettségit?

2018. okt. 18. 14:41
 1/4 anonim válasza:
Semmi baj nem lesz belőle. Ennyire nem veszik szigorúan
2018. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, ez megnyugtató!
2018. okt. 18. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kell leírni a neved írottal majd utána aláírni, mert az aláírás mindenkinél különböző. Gondolj bele, egy ember aki naponta 100, akár 1000 papírt ír alá, az akarva akaratlanul le fogja rövidíteni vagy annyira megkönnyíteni, hogy ne legyen teljes mértékben olvasható.
2018. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy felnőtt ember ennyire betoji!? Az az aláírás csak arra való, hogy bizonyítsa, hogy beadtad a dolgozatot. Hogy merül fel benned, hogy puskázáson kívül bármi is érvénytelenné tehet egy érettségi dolgozatot?! Ráadásul az aláírásnál senki nem írja elő, hogy te melyik nevedet milyen hosszan írod! Pont azért a te aláírásod, hogy ebben te dönts!
2018. okt. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!