Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam hogy elég jó...

Honnan tudjam hogy elég jó lennék orvosnak?

Figyelt kérdés
Faktnak 11.be felvettem a bioszt és a kémiát.Gondolkodom az orvosi pályában de egyáltalán nem vagyok benne biztos hogy elég jó lennék ehhez.Kitűnő voltam eddig mindig de ez nem jelent semmit,tudok tanulni és szeretek is olyat ami érdekel, de nagyon félek ettől az egésztől.Mit tanácsoltok?

2018. okt. 21. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy mennyire vagy elhivatott. Hogy biztosan tudnál 10 évig tanulni és utána is csinálni ezt.
2018. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod a dolgod,mert ha érdekel akkor tudod, ha szereted ezt a területet, ha érdekesnek találod,kenni vágni fogod.
2018. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tudhatod előre :)

Az a kérdés, hogy nagyon érdekel-e és kész vagy-e sok áldozatot hozni azért, hogy orvos legyél? Ha igen, akkor rendben leszel.

2018. okt. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!