Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át tudok jelentkezni (kreditek...

Át tudok jelentkezni (kreditek figyelembe vételével és nem pedig újrajelenkezéssel! ) a KRE BTK (ANA) Szabad bölcsészet szakról KRE BTK (ANA) Pszichológia szakra?

Figyelt kérdés
Államira vettek fel és szeretném, ha ez az államilag finanszírozott forma megmaradna a későbbiekben is. Lehetséges ez?

2018. okt. 23. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, mivel a tanult tárgyak 70-80%-ának egyeznie kell.
2018. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ez már inkább csak kiváncsiság: Tudsz-e olyan tárgyat, ahol ez a feltétel teljesül?
2018. okt. 23. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Tárgyat? Nem, én más szakon tanultam. Nálunk első évben meg lehetett oldani az átjelentkezést mert majdnem azt tanulta mindenki a karunkon.
2018. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Bocsánat elírtam, szakot akartam írni.:)
2018. okt. 23. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

több ilyen van.

pl egészségügyi karon az összes szak első év végén

orvosiról fogorvosira, gyógyszerészetire



de megkérdezhetem hogy ha te pszichológus akarsz lenni miért szabad bölcsészetre mentél?

2018. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az egészségügyi karnál tudom, hogy van ilyen lehetőség. De itt ezek szerint a tantárgyak 80%-nak meg kell feleni. Ilyen szak létezik? :D


Őszinte leszek, a helyzet egyszerűsítése végett tettem fel a kérdést, nem járok most bölcsészetre, csak ötletelek :)

2018. okt. 27. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
KRE-n nem lehet szakot változtatni.
2018. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológia szakra amúgy sem tudsz semmi másról átjelentkezni, kizárólag felvételi eljárás során kerülhetsz be. Félelmetes a túljelentkezés, iszonyat pontszámok vannak, ha ez működne, akkor mindenki így csinálná.
2018. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!