Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam a tanulásra?

Hogy vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés
Mindig elhatározom, beletervezem a napomba, hogy du. tanulok, de a legtöbbször elhalogatom vagy el se kezdem, ezért nagyon nagyon utálom magam. :( :@

2018. okt. 28. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelölj ki magadnak egy időintervallumot amikir minden nap le tzdsz ülni tanulni, és ezt tartsd is be. Egy idő utàn automatikussà fog vàlni. Vagyis ne azt csinàld hogy jó ezt majd valamikor délután megcsinálom, hanem pl 4-6 ig (csak egy példa) mindenképp tanulàs. Nekem ez vàlt be.
2018. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1


A kérdezőnél is éppen a betartással van a probléma.

Mint sokaknál, köztük nálam is.


A kérdés inkább az, hogy tartassuk be magunkkal?

A terv megvan, a szándék és a vágy is, amíg el nem jön a CSELEKVÉS ideje. :(


Te hogy tudod valóban betartani?

2018. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nagyon paranoiás vagyok,rmés nem merem megtenni ,hogy ne tanuljak😂(egyébként nagyon durva suliba járok,csak nyugtatóval tudok aludni)Járok különórákra minden nap legkirábban 6kor érek haza és akkor már nincs olyan,hogy még egy óra ,mert nem tudok végezni
2018. dec. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Korábban velem is ez volt,ha nem egyedul vagy otthon,hogy vegyék el tőled a laptopod elektromos kutyuid stb.es csak akkor adjak oda ha vegeztel.Akkor nem tudsz mit csinalni,es unalmadban neki alsz tanulni😂😂
2018. dec. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!