Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van köztetek aki azért nem...

Van köztetek aki azért nem érettségizett le mert túl sok stressz volt neki az iskola, és ez olyan pszichológiai vagy egészségügyi károkat okozott amiért már nem érte meg folytatni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Sok ilyen van. 15 évesen felvettek gimibe, megbuktattam magam kilencedikben. Gondoltam a kövi osztály jobb lesz. Hát nem lett. 16 évesen otthagytam az egészet, mint eb a szaharát, most 18 évesen mentem el esti érettségire, ha minden jól megy 2020-ban végzek. Ha érdekel, szeretem az estit! Százszor jobb, mint a nappali. Ha tehetném, visszamennék az időben és alapból esti gimibe mennék. Akkor nem dobtam volna ki 3 évet a kukába.


18/f

2018. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

#2 megelőztél


kérdező, ha az érettségi így földhöz vág, akkor remélem egyetemen nem is gondolkodsz. az első zh-ba belehalnál.

2018. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Miért kell nekiesni? Ő nem mondta, hogy ilyen lenne. Nyilván csak ijesztő neki ez az egész. Nem mindenkinek ugyanolyan a mentális állapota...
2018. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Mi ijesztő egy nyomorult középiskolában egy érettségivel? Mi? Meg milyen mentális állapot kell hozzá, hogy az alap képzettséget megszerezze az ember? Aki arra nem képes minek van a társadalomban?
2018. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Kettes válaszadótól mély fájdalmas búcsút vettünk :( #1
2018. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
csupán arra próbáltam rávilágítani, hogy ha már az első próbatételtől hasra esik, akkor elég nehéz élete lesz, akár egyetemre megy, akár szakmát tanul
2018. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!