Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mi lehetett?

Szerintetek most mi lehetett?

Figyelt kérdés
Puskáztam a suliban és a tánár pont az utolsó pillanatban vette észre és látta és annyit mondott hogy ez nem lesz így jó. Gondoltam beírja az 1 erre már több hét eltelt és nem írt be semmit. Most mivan elfelejtette vagy mi? Vagy később írja be. Nem hiszem... Arra gyanakszom hogy lefelejtette eléggé szétszórt.

2018. okt. 31. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

Tanarkent mondom, hogy az a diak, aki puskat keszit egy dolgozatra, az a puska elkeszitesevel tobbnyire meg is tanulta az anyagot (es csak pszichologiailag kell neki hasznalni, ha egyaltalan). A diak olyan jegyet kap, amilyenre irja a dogajat. Szoktam is oket buzditani, hogy irjanak puskat.

De, aki a tarsarol masol, az azonnal megkapja az egyeset, plusz kovetkezo oran meg feleltetem is egy extra egyesert.

Szoval, lehet, hogy a te tanerod is hasonloan gondolkodik, es csak a latszat kedveert mordult egyet :)

2018. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wow jó fej tanár lehet
2018. nov. 1. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!