Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Cisco CCNA mennyire piacképes,...

Cisco CCNA mennyire piacképes, és miből áll?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy van a CCNA-nak 4 fokozata, viszont mondjuk a ruander oktató központban , eddig legolcsóbban fél millió forintért megtaláltam, ahol azt írják, hogy ICND1 és ICND2 elvégzésével megszerezhető a CCNA vizsga!


Most akkor hány fokozata van és hány vizsga része, hogy a teljes CCNA vizsgát megszerezhessem?

Ezt csak ilyen horror áron lehet megoldani?

Mennyire ér meg fél milliót?

Felsőfokú végzettség nélkül el lehet vele helyezkedni? (Van egy rendszergazdai okj-m)


2018. nov. 1. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
12%

Semmit nem ér, én abból tanulok, mert az iskolámnak van szerződése a Cisco-val, a tananyag érthetetlen és zagyva. Nem való semmire.

Egyébként amiről írsz nem ér meg félmilliót, senki sehol nem fogja figyelembe venni. Nekünk is nagyon nyomják, de felesleges.

2018. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is tanultam egy pár témakört annak idején hálózatok terén cisco tananyagot, egyedül az volt a gond, hogy a mi sulinknak már nem volt engedélye vizsgáztatni cisco-ból, ezért a végzett rendszergazdáknak azt már nem tudták biztosítani, amit én tanultam, az érthető volt, és elég korrekt módon tanultuk meg nem csak le szimulálni packet tracerben vagy gns3-ban egy adott hálózatot, hanem még fizikailag is jól ki építhető volt és felkonfigurálható egy hálózat Cisco routerekkel, ha az ember egy kicsit áttanulmányozta a tananyagot.


Most jutottam el addig, hogy lenne már lehetőségem megcsinálni a vizsgát, és még mindig lenne hozzá valami alapom szóval nem kőbután mennék oda, csakhát, ha nem piacképes nincs értelme....

2018. nov. 2. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen tanfolyamok feleslegesek, ha becsületes vagy pár ezerért megveszed a hivatalos oktató könyvet, cisco official certificate guide, vagy torrentről ingyen, abból otthon meg tudod tanulni és csak a vizsga díjat kell fizetned ami 100 000 alatt kijön. És piacképes, nagyon is, több tudást ér mint egy diploma, de az elején nehéz vele elhelyezkedni.
2019. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!