Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt elintézni?

Hogyan tudnám ezt elintézni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten elvileg mennem kell sulik közötti focimeccsre. Úgy volt, hogy le leszek váltva de nem lett több jelentkező, így nekem is mennem kell. Az az igazság, hogy nem szeretném hogy feltüntessék a nevemet az iskolám honlapján mint csapattag vagy akár hogy fényképen szerepeljek. (nem a csapattal van a pobálémám, hanem hogy utálok focizni de ember hiány miatt kell mennem és nem szivesen vállalom fel a focit)

Hogyan tudnám megkérni a testnevelés tanárt, hogy ne tüntessék fel a nevemet az interneten és ne legyek rajta a csoporképen?

Nagyon illetlenségnek fog tűnni ez a kérésem felé, és ezért is szeretném a lehető legkedvesebben megkérni a tanárnőt. Hogyan csináljam?

Légyszives a bunkó válaszoktól kíméljetek. (Pontosan tudom hogy hülyeség hogy elvállaltam, de nagyon kevesen vagyunk lányok az iskolámban, + úgy volt hogy lesz még jelentkező.)



2018. nov. 4. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor odamentél a suliba, akkor beleegyeztél, hogy szerepelni fogsz ilyen képeken... Szerintem ne izgasd magad miatta. Akinek eszébe se jut, hogy te talán focizol, az úgyse fogja látni.
2018. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az igazgatótól kell kérelmezni.
2018. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!