Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a leghatáso...

Szerintetek melyik a leghatásosabb puskázási módszer az iskolában?

Figyelt kérdés

Sziasztok^^


Mielőtt bárki félreértené, NEM akarok puskázni. Csaka barátnőmmel gondolkoztunk el, hogy mi lehet a leghatásosabb.


Köszi előre is!



#tanulás #iskola #puskázás #iskolai puskázás
2018. nov. 4. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Tankönyvből.

Otthon kinyitni és megtanulni.

2018. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
89%

Van egy olyan eszköz, aminek egyik részét a füledbe rejted, a másikat a nyakadba akasztod és azon keresztül tudsz kommunikálni másokkal, akik így le tudják neked súgni az anyagot.

Én a fősulin elég gyakran használtam, nagy segítség volt.

2018. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom, mindig ezt alkalmazom! Le is írtam, hogy NEM akarok puskázni! Nem hiányzik, hogy rajtakapjanak mikor rendesen megtanultam.
2018. nov. 4. 21:42
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi, #2.
2018. nov. 4. 21:43
 5/18 anonim válasza:
71%

Nem értem mit magyarázkodsz.

Akinek van egy kis esze, tuti puskázik is ebben az oktatási rendszerben.

2018. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Egy tuti módszer, gimi alatt 2 ötös tz-t is írtam vele, megmentve magam a bukástól, rengeteg infó mehet rá és szinte 0% hogy észreveszik. A hátránya viszont, hogy munkaigényes.


Kell egy olyan ásványvizes palack, amin minél szélesebb a szalag, én Apentát használtam. Egy A4-es nyomtató, és a kritikus anyag. Word-be belejegyzeteled azt amit a dolgozatban benne lesz, röviden és olyan betűmérettel amit el tudsz olvasni, majd megszerkeszted hogy úgy nézzen ki mint egy ásványvizes szalag, színes betük, vonalkódos kép, tápértékes táblázat, palackozási és forgalmazási hely, lejárat stb, erre érdemes mintát használni. Aztán meg kell úgy szerkesztened, hogy rámenjen a szalagra, a szöveg függőleges lesz. Ha megvan, kinyomtatod, szükség szerint megmetszed a papírt, majd ráragasztod szépen, mintha gyári lenne.

Dolgozat közben legyen a földön, és a lábaddal gurigasd, keresvén az aktuálisan szükséges adatokat. Garantált az ötös, és dicsekedhetsz vele a többieknek.

2018. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi!!^^

Ilyenről még nem hallottam, nagyon ötletes :D

2018. nov. 5. 16:27
 8/18 anonim ***** válasza:
12%

"Akinek van egy kis esze, tuti puskázik is ebben az oktatási rendszerben."


Aha, aztán meg nekiáll szidni a rendszert, ugye?

Az a legnagyobb baj az oktatási rendszerrel, hogy sokaknak ilyen a hozzáállása. Az ilyeneket te hogyan próbálnád tanítani bármire?

2018. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 LuckeY-ista válasza:
12%
Tedd del a táskád a padra a táskádhoz a telót és ha jön a tanár rakd bele a telót a táskába és kész vagy olyan helyre ülj hogy a tanár ne nagyon lasson tedd a könyvet a lábadra és ír ki a fontos tudni valót én a füzetel is ezt csinálom
2018. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
88%

"Aha, aztán meg nekiáll szidni a rendszert, ugye?"


Nem, de a tananyag nagyrészének semmi értelme.

IT munkavállalóként aztán marhára kell a Kovalens kötés.

Máig nem tudom mi ez, de nem is érdekel.

Van két nyelvvizsgám, egy jó diplomám, aztán helló.

2018. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!