Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri konduktornak tanulni?

Megéri konduktornak tanulni?

Figyelt kérdés
Olvasgattam utána, nagyon érdekelne de felek nem lenne hol elhelyezkednem.
2018. nov. 4. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz azalatt, hogy "megéri"? Anyagilag biztosan nem, abból itthon nem fogsz megérni. Talán ha mellé szerzel egy felsőfokú nyelvtudást, akkor ny-eu-ban vagy az amerikai kontinensen el tudsz helyezkedni jó fizetésért.
2018. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor éri meg, ha kimész vele Svájcba vagy Németországba dolgozni. Magyarországon kb. óvónői fizetésed lesz vele.
2018. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki konduktornak tanul, mint például én is...nem a fizetésért teszi. Tény, hogy valahogyan meg kell élni, ahogyan az is, hogy a közszférában nem fizetik meg a konduktorokat, hisz az pedagógus modell, vagy mi a szösz is az...Szóval az alapján kapjuk a fizetésünket majd. Én azt tanácsolom, ha ezt a hivatást választod, ne a fizetés vezéreljen. De!, és itt jön egy nagy DE! Én azt tapasztalom, hogy ezzel érdemes továbbtanulni, sőt kell is. Én is megcsinálok majd mellett kisebb-nagyobb képzéseket, amikkel kiegészítem tudásomat. Azt gondolom, hogy simán a konduktori végzettséggel is jól meg lehet élni Mo.-n is, csak egy olyan munkahelyet kell találni. ( magánovik, magánsulik, fejlesztőházak, stb.) Remélem tudtam segíteni! :)
2018. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!